Mobil uygulamamızı akıllı
telefonunuza indirebilirsiniz!


Hedefimiz tüm belediyeleri kazanmak ve daha fazla milletvekili çıkarmak

 
 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl ve İlçe Teşkilatının üyeleri ve seçim bölgesindeki AK Partili Belediye Başkanlarıyla Ankara’da biraraya geldi.
 
 
Ziyarette AK Parti’nin 16 yaşındaki genç bir delikanlı olarak ülkesine ve milletine hizmet ettiğini belirten Zeybekci, Türkiye’nin neresine gidilirse gidilsin AK Parti’lilerin alnı ak, başı dik bir şekilde çalıştığını söyledi. Bakan Zeybekci ayrıca, Türkiye’de siyasetin lider illerinden biri haline gelen Denizli’nin gelecekte de hem ihracatını artırarak hem de millet sevdalısı kadrolar yetiştirerek ülkenin geleceğini şekillendiren önemli yerlerden biri olacağına dikkat çekti.
 
BİZİ BİZ YAPAN EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDİR
 
Geçen yıl 15 Temmuz’daki hain işgal girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara çıkanların milletçe verdiği en önemli mesajın 'birlik ve beraberlik' olduğunu kaydeden Bakan Zeybekci, halkın aynı hedef etrafında gücünü birleştirmesi halinde önünde kimsenin duramayacağını vurguladı. Öte yandan Denizli’de kongreler sürecinin başlayacağını anımsatan Zeybekci, AK Parti içinde tatlı bir rekabetin yaşanacağı bu süreçten galip çıkanın her zaman ki gibi yine millet olacağını ifade ederek, “Siyasette asla 'senin adamın', 'benim adamım' gibi bir ayrım yapamayız. Asıl olan 
ise, milletimiz için çalışma azmiyle dolu kişileri layık oldukları yerlere getirmektir!” dedi. Konuklarına 26 Ağustos’ta ilki gerçekleştirilecek ilçe kongreleri başta olmak üzere mümkün olduğunca kongrelere katılıp AK Parti ve millet sevdalılarıyla buluşacağını söyleyen Zeybekci, kongrelerle birlikte 2019 seçimleri için bir seferlik de başlatacaklarını belirtti.
Millet sevdasının kalıcı, görevlerin ise geçici olduğunu da dile getiren Bakan Zeybekci, millete ve vatana hizmet için çıkılan bu yolda zamanı gelince tüm görevlerin yeni gelenlere devredileceğini ve makam, mevkiler ile üstlenilen görevlerin tek amacının Denizli’nin daha iyi yarınlara taşınması olduğunu ifade etti.
 
HEDEFİMİZ TÜM BELEDİYELERİ KAZANMAK VE DAHA FAZLA MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK!
 
Sohbet sırasında bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışacaklarının da altını çizen Bakan Zeybekci, “Önümüzdeki seçimlerde AK Parti’nin oylarını çoğaltarak hem milletvekili sayısını artırmak hem de Denizli’deki tüm belediyelerde AK Parti'li adayların başarılı olmasını sağlamak istiyoruz. Biz, sizlerde de bu inanç ve azmi görüyoruz. Durmak yok yola devam; hem de daha fazla çalışarak, daha büyük bir gayretle!” diye konuştu.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest