Mobil uygulamamızı akıllı
telefonunuza indirebilirsiniz!


Denizli Tek Yürek

Denizli Birlik ve beraberlik içinde Tek Yürek Olmaya Devam Ediyor

Demokrasi nöbetinin 11. Gününde kent meydanında toplanan vatandaşlar tek yürek halinde nöbet tutmaya devam ediyor.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; 15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye’ye karşı yapılan darbe girişimi sonrası ellerinde Türk Bayrakları ile sokaklara çıkarak, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkan Denizlili hemşehrilerine teşekkür etti.

Kent meydanında toplanarak nöbet tutan vatandaşlara seslenen AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz "gece uyumuyoruz, meydanlarımıza ve irademize sahip çıkıyoruz" dedi.

Başkan Filiz sözlerine şu şekilde devam etti, "15 Temmuz tarihinde emsali görülmemiş bir hıyanetle, kendi milletinin silahları, uçağı ve tankıyla kendi milletinin iradesine demokrasisine saldırarak, kendi vatandaşlarına silah çekerek ateş eden ve darbe teşebbüsünde bulunan terör örgütü üyelerine karşı, tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizlimizde de birlik ve beraberlik içinde demokrasi nöbetlerimiz sürmektedir. 15 Temmuz’da başladığımız bu nöbette, partili, partisiz, vatanını seven, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkan tüm Denizlililer , tek yürek, tek nefes ve tek bilek olarak, darbecilere karşı demokrasimiz ve milli irademiz için dik duruşumuzu göstermekteyiz.Denizli halkımız ülkesine ve demokrasiye sahip çıkmıştır. Denizli’nin birliği ve beraberliği daim olsun. Sizler gibi duyarlı hemşehrilerim olduğu müddetçe bu birlik beraberliğimizi kimse bozamayacak inşallah. Denizli hep birlikte burada örnek bir birliktelik sergiliyor. Denizli burada, Denizli meydanlarda, Denizli milli iradesine sahip çıkıyor, Denizli sokaklarına ve meydanlarına sahip çıkıyor. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Allah’a hamdolsun ki, böyle birlik ve beraberlik içinde olan bu milleti hiçbir güç ve kuvvet yıkamayacaktır. Değerli hemşehrilerim, büyük ve vahim bir hadiseyi, hep birlikte, birlik ve beraberlik içinde atlatmak için nöbetlerimiz devam edecektir."


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest