Mobil uygulamamızı akıllı
telefonunuza indirebilirsiniz!


Milletvekili Özkan, Bayramda Hemşehrileriyle Kucaklaştı

 

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Kurban Bayramı boyunca seçim bölgesinde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Bayramı baba ocağında, Çivril’de karşılayan Özkan, bayramın ikinci günü partisinin Çivril ve Serinhisar teşkilatlarının bayramlaşma programlarına katıldı. Teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Özkan, sevinç ve mutluluk günü olan bayramı ne yazık ki, buruk bir acıyla birlikte yaşadıklarını ifade etti. Özkan; “Başta Arakan olmak üzere gönül coğrafyamızda kan akarken, zulüm, her rengiyle kardeşlerimizi inletirken, Kurban Bayramı’nın idrakleri aydınlatması, gönülleri yumuşatması, merhameti hatırlatması en büyük arzumuzdur.” dedi.

Daha sonra bu yıl 22.si düzenlenen Yatağan Bıçakçılık Festivaline katıldı. Festival’in açılış konuşmasını yapan Özkan, birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Renkli görüntülere sahne olan Festivalde AK Parti Denizli Milletvekili Özkan, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ile birlikte demir dövdü, zeybek oynadı.

Bayramın üçüncü günü Çardaklılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Keşkek gününe katılan Özkan, Çardaklıların bayram coşkusuna ve sevincine ortak oldu. Akabinde AK Parti Bekilli İlçe Başkanı Halil Karagöz’ün oğlunun düğün merasimine katılan Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en dört çocuk mesajını iletti.

Güney ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıl kutlama etkinliklerine katılan Denizli Milletvekili Özkan, istiklal mücadelemiz hala devam ediyor dedi. Özkan; “Günümüzde de harici ve dahili düşmanlarla mücadele içinde olduğumuz açıktır. Amaçları, kadim coğrafyamız üzerinde milletimizi bölerek yüzyıllardır gerçekleştirmek istedikleri haçlı emellerine ulaşmaktır. Ama Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi, 15 Temmuz’da olduğu gibi bu mücadeleyi de zaferle taçlandıracağız. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Başaramayacaklar, Susturamayacaklar, Milletimizi Bölemeyecekler.” İfadelerini kullandı.

Özkan, 1993 yılında Bingöl’de şehit olan Baki Umutlu’nun ailesini Honaz’da ziyaret etmeyi de unutmadı.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest