Mobil uygulamamızı akıllı
telefonunuza indirebilirsiniz!


Cahit Özkan " Hep Birlikte Nice AK Yıllara…"

 

Cahit Özkan 16. Yılı Kutladı

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit ÖZKAN, AK Parti’nin kuruluşunun 16’ncı yıldönümü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

Özkan mesajında; “14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Kadrolar olarak ileri demokrasi, güçlü ekonomi, büyük toplum, lider ülke olma adına samimi bir niyetle çıktığımız bu yolda 16. yılımızı tamamlamış bulunuyoruz.

”AK Parti her zaman Milletimizin emanetinin hakkını verme gayretinde olmuştur”

AK Parti hizmetin, kardeşliğin ve mücadelenin adıdır. Kuruluşu tepeden tabana doğru olan değil, tabandan epeye doğru olan ilk ve tek partidir. Bunun için milletin partisidir. Kuruluşundan bu yana geçen 16 yıla yakın zamanda milletimizin emanetinin hakkını verme gayreti içerinde olmuş bir partidir.

Her zaman ve her mekânda milletimizin teminatı olan partimiz, ülkemizi 2023 hedeflerine koşar adım götürmektedir.

Millete hizmet yolunda aşkla, yorulmadan ilerlerken karanlık güçlerin, emperyalistlerinin ve onların taşeronlarının engellemeleri bizleri yıldırtamayacaktır.

Ne kapatma davası, gezi kalkışması, 17-25 Aralık darbe teşebbüsü, ne de 15 Temmuz Hain darbe teşebbüsü bu kutlu yoldan döndürtememiştir ve döndürtemeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin kurulduğu günden bugüne destekleriyle, sevgileriyle bugünlere ulaşmamıza vesile olan aziz milletimize, emeği geçen teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyor, partimizin kuruluşunun 16. yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum.Hep birlikte nice AK yıllara…” ifadelerini kullandı.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest